ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Slaglåsgevär 1637396
nr 163 7396
Slaglåsgevär
1800-tal + bajonett(passar ej),(skador), L130
Utrop:
800 kr
Såld:
550 kr
måndag 5 augusti 2002
Slaglåsgevär
nr 163 7396
Slaglåsgevär
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 550 kr |
måndag 5 augusti 2002 |