Ã–VRIGT / Vapen & Militaria / SlaglÃ¥sgevär 1637396

nr 163 7396

Slaglåsgevär

1800-tal + bajonett(passar ej),(skador), L130

Utrop:

800 kr

Såld:

550 kr

måndag 5 augusti 2002

3/8 17:27:11 1      ledande budet*